Korepetycje

Centrum WIEMY zaprasza na korepetycje z każdego przedmiotu szkolnego. Matematyka, fizyka, chemia, geografia, język polski, niemiecki, angielski, francuski – prowadzimy zajęcia z każdego przedmiotu i na każdym poziomie nauczania – od podstawówki do liceum/technikum.

Każdy uczeń znajdzie u nas pomoc, zarówno ten, który ma dobre wyniki i chce rozwijać zainteresowania związane z przedmiotem, jak i ten który szuka pomocy w bieżącej nauce. Wszystkie zajęcia trwają 90 minut, są prowadzone w oparciu o obowiązujący w Polsce program edukacyjny, a do tego są w naprawdę niskich cenach. Zajęcia odbywają się w kameralnych salach lekcyjnych, zwykle w małych grupach (2-4 osoby), choć istnieje również możliwość zajęć indywidualnych.

Korepetycje z Centrum WIEMY w Stargardzie to powtarzanie materiału z danej klasy, nadganianie zaległości i przygotowanie do przyszłych lekcji w szkole. Zajęcia  nie są nużące – nasi korepetytorzy lubią uczyć – w trakcie 90-minutowych zajęć mają czas by wytłumaczyć, podać przykłady, objaśnić trudne zagadnienia w zrozumiały dla ucznia sposób. Nasza kadra pedagogiczna to pasjonaci przedmiotów! 

Współpracę z uczniem zaczynamy od krótkiej lekcji diagnostycznej, w czasie której uczeń ma szansę spotkać się z przyszłym korepetytorem, a  korepetytor określić poziom ucznia. Diagnoza jest bezpłatna, a decyzję o uczęszczaniu na korepetycje podejmuje się dopiero po niej.

Trafiłeś więc w dobre ręce! Zapisz się już teraz na darmową lekcję diagnostyczną i sprawdź!