Krok po kroku

Pierwszy kontakt:

Wystarczy, że do nas zadzwonisz i podasz przedmiot korepetycji i klasę ucznia – my zajmiemy się resztą. Gdy do nas dzwonisz, pytamy o przedmiot korepetycji i klasę, do której uczeń uczęszcza, żeby wstępnie dobrać mu odpowiedniego korepetytora i grupę rówieśników, z którą będzie uczęszczał na zajęcia. Oczywiście zajęcia mogą się odbywać indywidualnie, jeśli są takie wskazania, ale zawsze proponujemy zajęcia grupowe (maksymalnie 2-4 uczniów), bo dynamika pracy grupowej zwiększa jej efektywność.

Podczas rozmowy telefonicznej umawiamy się na dogodny dla ucznia, rodzica i korepetytora termin bezpłatnej lekcji diagnostycznej.

Bezpłatna pierwsza lekcja:

Bezpłatna lekcja diagnostyczna jest pierwszym spotkaniem ucznia z korepetytorem. Lekcja trwa 20-45 minut i w jej trakcie korepetytor ma możliwość zapoznania się z uczniem, poznania jego słabych i mocnych stron, a uczeń ma możliwość porozmawiania z przyszłym korepetytorem i sprawdzenia w jaki sposób prowadzi on zajęcia.

Prosimy, aby na lekcję diagnostyczną uczeń przyniósł zeszyty i książki z przedmiotu. Ułatwi to korepetytorowi zapoznanie się z przerabianym aktualnie w szkole materiałem.

Prosimy, aby na lekcję diagnostyczną uczeń przyszedł wraz z rodzicem lub opiekunem. W trakcie lekcji rodzic lub opiekun będzie się mógł zapoznać z regulaminem zajęć, treścią umowy korepetycyjnej, wybrać najbardziej optymalny cenowo wariant korepetycji, a pracownicy Centrum WIEMY odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.

Udział ucznia w bezpłatnej lekcji diagnostycznej nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy korepetycyjnej.

Wybór formy i terminu zajęć i podpisanie umowy:

Po lekcji diagnostycznej możemy podpisać umowę korepetycyjną i ustalić termin zajęć. W zależności od potrzeb można się zdecydować na:

  • korepetycje indywidualne lub grupowe (2-4 uczniów),
  • korepetycje zwykłe (4 spotkania w miesiącu) lub intensywne (8 lub więcej spotkań w miesiącu),
  • okres trwania korepetycji (od 1 do 12 miesięcy).

Oczywiście każdy z tych wariantów wiąże się z wyborem odpowiedniej ceny. Za korepetycje płacimy każdego miesiąca w ustalonym dniu (można wybrać dzień płatności), przelewem na konto bankowe lub gotówką w kasie, akceptujemy również wszelkie elektroniczne formy płatności.

Kontrola postępów w nauce:

Po wybraniu terminu zajęć uczeń zaczyna uczęszczać na zajęcia, a jego postępy w nauce są stale monitorowane. Centrum Wiemy współpracuje na bieżąco z rodzicami. Wszelkie uwagi rodziców na temat prowadzenia zajęć są mile widziane, z uwagą wysłuchujemy również opinii rodziców dotyczących wymagań szkolnych, a wszystko po to, aby zmaksymalizować efekty nauczania.