Kursy maturalne

W tym roku szkolnym masz maturę?
Stoisz więc przed jednym z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu, bo Twoje wyniki maturalne zdecydują o możliwości dostania się na upragnioną przez Ciebie wyższą uczelnię. Wchodząc na naszą stronę podjąłeś więc trafną decyzję – nasi korepetytorzy, nauczyciele i lektorzy pomogą Ci zrealizować Twoje marzenia!

Jak wyglądają kursy maturalne? W Centrum WIEMY prowadzone są kursy przygotowawcze do matury ze wszystkich przedmiotów, z których można zdawać egzamin dojrzałości i obejmują zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony. W Centrum WIEMY przygotowaliśmy kursy maturalne w kilku wariantach:

Wariant dłuższy to 32 zajęcia 90-minutowe, odbywających się co tydzień przez okres 8 miesięcy.
Wariant drugi to 24 zajęcia 90-minutowe, odbywające się dwa razy w tygodniu przez okres 3 miesięcy.
Dla spóźnialskich mamy również intensywne kursy w trakcie ferii zimowych – 20 zajęć przez 10 dni, po dwa zajęcia (3-godziny zegarowe) dziennie.

Kursy maturalne w Stargardzie odbywają się w kameralnych, 2-4 osobowych grupach, co pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z każdym uczestnikiem. Realizując wymagany program, dodatkowo kładziemy nacisk na to, by wyjaśniać zagadnienia sprawiające największy kłopot uczestnikom. To najlepszy sposób, aby opanować potrzebny materiał! Nasi doświadczeni korepetytorzy korzystają ze sprawdzonych programów edukacyjnych, wykorzystujących wiedzę najlepszych specjalistów współpracujących z Centralną Komisją Egzaminacyjną.

Trafiłeś więc w dobre ręce! Zapisz się już teraz na darmową lekcję diagnostyczną i sprawdź!