Kursy ósmoklasistów

W tym roku szkolnym będziesz zdawał egzamin ósmoklasisty?
Stoisz więc przed ważnym etapem w Twoim życiu, bo wyniki tego egzaminu zdecydują o możliwości dostania się do upragnionej przez Ciebie szkoły średniej. Jeśli czytasz ten tekst, podjąłeś trafną decyzję – nasi korepetytorzy, nauczyciele i lektorzy pomogą Ci zrealizować Twoje cele!

Jak wyglądają kursy ósmoklasisty? W Centrum WIEMY prowadzone są kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego – oczywiście odrębny kurs z każdego przedmiotu. Przygotowaliśmy kursy w kilku wariantach:

Wariant dłuższy to 32 zajęcia 90-minutowe, odbywających się co tydzień przez okres 8 miesięcy.
Wariant krótszy to 24 zajęcia 90-minutowe, odbywające się dwa razy w tygodniu przez okres 3 miesięcy.
Dla spóźnialskich mamy również intensywne kursy w trakcie ferii zimowych – 20 zajęć przez 10 dni, po dwa zajęcia (3-godziny zegarowe) dziennie.

Kursy ósmoklasisty w Stargardzie odbywają się w kameralnych, 2-4 osobowych grupach, co pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z każdym uczestnikiem. Realizując wymagany program, dodatkowo kładziemy nacisk na to, by wyjaśniać zagadnienia sprawiające największy kłopot uczestnikom. To najlepszy sposób, aby opanować potrzebny materiał! Nasi doświadczeni korepetytorzy korzystają ze sprawdzonych programów edukacyjnych, wykorzystujących wiedzę najlepszych specjalistów współpracujących z Centralną Komisją Egzaminacyjną.

Trafiłeś więc w dobre ręce! Zapisz się już teraz na darmową lekcję diagnostyczną i sprawdź!