Kursy z myślografii

Myślografia

Kursy z Myślografii w Stargardzie.

Rysowanie myśli jest dla każdego! Centrum WIEMY zaprasza na zajęcia z myślenia wizualnego (sketchnoting, mapy myśli). To praktyczne warsztaty – dla tych którzy stawiają pierwsze kroki w myśleniu wizualnym jak również dla tych, którzy pragną rozwinąć umiejętności tworzenia map myśli.

Kurs jest przeznaczony dla uczniów i nauczycieli, młodych i starych, kobiet i mężczyzn – słowem dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać.

  • Na warsztatach POZNASZ podstawowe zasady myślenia wizualnego; dowiesz się, dlaczego warto wizualizować abstrakcyjne idee i jaki ma to związek z pamięcią i uczeniem się.
  • Na warsztatach PRZEĆWICZYSZ praktycznie rysowanie myśli, wypróbujesz różne narzędzia, stworzysz pierwsze mapy myśli i sketchnotki.

Na warsztatach PRZEKONASZ SIĘ, że “nie święci garnki lepią”, a rysować każdy może (i potrafi)90-minutowe zajęcia w małych kilkuosobowych grupach odbywają się raz w tygodniu w takim samym trybie jak korepetycje przedmiotowe.
Zajęcia są prowadzone przez doświadczonego trenera, od wielu lat szkolącego w tej dziedzinie nauczycieli, uczniów, studentów i biznesmenów, związanego z organizacją Superbelfrzy RP.

  • Zadzwoń i dowiedz się więcej – 608 630 231